اتاق سرور

 
 

در زمان فعالیت تجهیزات اتاق های سرور به دلایل مختلف اتفاقات مختلفی امکان رخ دادن دارند. حوادثی مانند
حفاظت از تجهیزات گرانقیمت اتاق سرور از طریق سنجش دما، رطوبت، دود، پارتیکل(گرد و غبار) و جریان ولتاژ از ضروری ترین کارها در این مورد است که می تواند با اطلاع رسانی سریع و دقیق از وقوع ضررهای بیشتر جلوگیری کند.
این موضوع زمانی بیشتر اهمیت بیشتری پیدا می کند که ایجاد مشکل برای اتاق سرور، مشکلات زنجیره ای دیگری را رقم بزند و اطلاعات مهم سازمان یا مرکز مهمی را با مشکلات بزرگی مواجه کند.
با سنجش دقیق مقادیر سنسور ها امکان اطلاع از عملکرد صحیح سیستم تهویه در کلین روم ها فراهم می شود. همچنین با بروز کمترین خلل در تهویه یا افت کارایی تجهیزات، گزارشات ضروری علاوه بر اپلبیکیشن و نمودارهای زمانی، از طریق تماس گویا به شکل هوشمند ارسال می شوند.
متخصصین IT در هر سازمان از اهمیت اتاق سرور کاملا آگاهند و همواره در تلاشند تا استاندارد ها رعایت شود و در صورت بروز مشکل، قبل از وارد شدن خسارات زیاد، به رفع آن بپردازند.
این امکان فراهم شده تا با نظارت دقیق از طریق اپلیکیشن و گوشی هوشمند برای سطوح دسترسی مختلف در هر لحظه از شبانه روز، نگرانی ها و بار مسئولیت کمتر شود و از این طریق بازدهی نیروی های متخصص افزایش یابد.