درباره ما

 

شرکت دانش بنیان انرژی پویان

فعالیتهای شرکت انرژی پویان نوآور با تشکیل هسته اولیه محققین و با محوریت سامانه های بهینه سازی انرژی از سال ۱۳۹۳ آغاز شد تا با نگاهی عمیقتر به نیازهای فناورانه صنایع مختلف و با همت جمعی از بهترین فارغ التحصیلان دانشگاه های کشور، درحد توان سهمی در خدمت به میهن خود داشته باشیم.

هوشمندسازی و اتوماسیون تدبیری ناگزیر است که می تواند آینده ی زیباتری از صنایع ترسیم کرده و تهدیدها را به فرصت تبدیل کند. شرکت انرژی پویان پس از کسب دستاوردهای مهمی چون ثبت چندین اختراع در بخش های مختلف، موفقیت در بیش از صد پروژه در سطح کشور و بازتاب آن در صدر اخبار رسانه ملی و تدوین استانداردهای جدید در سازمان استاندارد؛ پس از تشخیص دقیقتر عرصه های ورود فناوری های جدید، در سال 1397 گروه مهندسی جدیدی را جهت طراحی و تولید محصولات فناورانه در حوزه الکترونیک و فناوری اینترنت اشیاء تشکیل داد تا با برند GREENIOT و استراتژی طراحی و تولید «محصولات» فناورانه در حوزه اینترنت اشیا به ارائه خدمت بپردازد. طراحی محصولاتی چون کلایمتر (Climeter پایشگر هوشمند شرایط جوی) و ایریگیتور(Irrigator آبیاری اتوماتیک و هوشمند صنعتی)، با ابدعات بی نظیر لحاظ شده در اپلیکیشن تا سخت افزار آنها، بدون شک شروعی قدرتمند برای تیم مهندسان بود تا ضمن فعالیت در این فناوری حس مسئولیت بیشتری در قبال صنعت و کشاورزی کشور پیدا کند و خود را برای تولید هر محصول یا انجام هر پروژه ای آماده ببیند.

اعتقاد داریم تکنولوژی دیجیتال با تمام امکانات بی حدو حصرش نه فقط در حوزه اطلاعات بلکه در دنیای واقعی و فیزیکی نیز می تواند ایفای نقش کند و تحول های عظیمی را در مدت کوتاهی در جهان رقم بزند. در حقیقت اینترنت اشیاء با تمام سنسورها، کنترلر ها و ماژولهایش تلاشی برای ترجمه زبان دیجیتال به زبان دنیای واقعیست.

 
 

Slide