مرغداری

 
 

گروه GreenIoT با بررسی دقیق نیازها و چالشهای اساسی صنعت مرغداری طی دوره های مختلف فعالیت خود و بهره گیری از مشاورین و متخصصین مطرح این صنعت، توانسته بهترین راه حل ها را برای عمل به رسالت خود ایجاد کند.
از بزرگترین مزایای استفاده از شیوه GreenIoT، بهره برداری از تکنولوژی اینترنت اشیا (IoT ) است که می تواند دنیایی از امکانات را در گوشی شما برای شما ایجاد کند. اپلیکیشن طراحی شده جهت نظارت بر سالن های مرغداری(کلایمتر) می تواند با اتصال به دستگاه کلایمتر شما را از لحظه لحظه ی اطلاعات جوی سالن از جمله: دما، رطوبت، غلظت آمونیاک، افت فشار، نور و قطعی برق با خبر کند تا ریسک سرمایه گذاری شما در این شغل پر حادثه کاهش یابد. افزایش بازدهی در سالن های گوشتی و تخم گذار از طریق آگاهی دقیق و لحظه ای و به تبع آن شناسایی عوامل کاهنده بازده امکان پذیر خواهد بود عواملی مانند: عدم توزیع مناسب هوا، عدم رعایت دمای بهینه با توجه به سن گله، عدم بهینه بودن مقادیر رطوبت و مواردی از این دست. همچنین این تجهیز با ثبت و ذخیره سازی اطلاعات مختلف جوی و نمایش نمودارهای زمانی مختلف از طریق اپلیکیشن می تواند در تشخیص سلامت گله و عوامل بیماری زا به کمک مرغدار و دامپزشک بیاید. با استفاده از این دستگاه گوشی هوشمند شما بیشتر از هر زمانی در خدمت کسب و کارتان خواهد بود و حس تسلط و آرامش در میان تمام شلوغی های روزمرگی همراه شما خواهد بود.
دستگاه کلایمتر می تواند توسط اپلیکیشن، مقادیر لحظه ای تمامی سنسورها را به شما نمایش دهد، ذخیره کند و با رسم نمودارهای زمانی به شما در تحلیل آنها کمک کند. همچنین با تعیین نقاط بحرانی در اپلیکیشن می توانید مطمئن شوید هیچ حادثه ای از دید شما پنهان نخواهد بود و تمامی اتفاقات بحرانی از طریق تماس گویا و هوشمند به شما اطلاع داده خواهد شد.
شما می توانید از طریق این اپلیکیشن با چند کلیک و به ساده ترین شکل، ضمن مشاهده نمودار یک روزه و 6 ماهه سنسورها (دما، رطوبت، نور، آمونیاک، CO و دماهای سیمدار)، از اطلاعات مشاهده شده خروجی اکسل بگیرید.