گلخانه

 
 

اگر گلخانه را در یک عبارت "محیط حفاظت شده برای رشد و باروری گیاهان" تعریف کنیم؛ یقینا هر اقدامی برای محافظت از آن و نظارت بر آن ضروری به نظر می رسد
و احتمالا این سوال در ذهن ایجاد می شود که "گلخانه من چقدر خانه گل است؟"
تامین بذر، خاک، کود و سموم مناسب، که هزینه زیادی را برای گلخانه دار به همراه دارند طبیعتا برای یک گلخانه مهمند اما آنچه گلخانه را از یک زمین کشاورزی متمایز میسازد پوشش و سازه یا به شکل دقیقتر آب و هوای مناسب درون گلخانه است. چیزی که باید برای بهبود آن حساسیت به خرج داد و برنامه ریزی کرد.
دستگاه کلایمتر در حقیقت، شروعِ پی بردن به اطلاعات نامرئی گلخانه شماست؛ اطلاعاتی که می توانند تا رسیدن به بالاترین کارایی شما را همراهی کنند و در هر زمان قابلیت ارتقا به سیستم اتوماسیون را داشته باشند.
به عنوان اولین گام در مسیر هوشمند سازی، شما لازم است به شکل دقیق و در سریعترین زمان و راحتترین حالت از وضعیت گلخانه با خبر شوید برای این کار می توانید از محصولات ما با عنوان Climeter استفاده کنید دستگاه هایی که می توانند توسط اپلیکیشن، مقادیر تمامی سنسورها را به شما نمایش دهد، ذخیره کند و به شما در تحلیل آنها کمک کند. همچنین می توانید در ماقع بحرانی که شما در اپلیکیشن تعریف کرده اید به شما اسمس دهد یا تماس بگیرد.
از طریق این اپلیکیشن می توانید با چند کلیک و به ساده ترین شکل، ضمن اطلاع از تاریخچه یک روزه تا یک ماهه وضعیت گلخانه(دما، رطوبت، نور، CO2، CO، uv، دمای آب، ایستگاه هواشناسی و غیره) در چندین نقطه، امکان تغییر در برنامه کنترل(از آبیاری گرفته تا پخش موسیقی) را فراهم کنید.